Plakaty morze - morskie inspiracje od neoformat.pl

Każde wnętrze zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie poprzez dekoracje. Dlatego nasz sklep neoformat oferuje Państwu doskonałej jakości plakaty tematyczne, które mogą dodać im ciekawszy wyraz czy podkreślić wybraną aranżację. Niezwykle popularnym motywem jest morze.

 

plakat portofino włochy plakat portofino włochy
Producent: neoformat
Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
plakat trzy palmy plakat trzy palmy
Producent: neoformat
Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
plakat turkusowa woda plakat turkusowa woda
Producent: neoformat
Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
plakat turkusowe morze plakat turkusowe morze
Producent: neoformat
Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
plakat w głębi 1 plakat w głębi 1
Producent: neoformat
Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
plakat w głębi 2 plakat w głębi 2
Producent: neoformat
Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
plakat woda i piasek plakat woda i piasek
Producent: neoformat
Cena: 34,00 zł
zobacz więcej

Plakaty na ścianę do śródziemnomorskiego wystroju

Przede wszystkim plakaty z motywem morza świetnie sprawdzają się do wystroju śródziemnomorskiego, a więc greckiego, czy włoskiego, a także prowansalskiego. Zatem, jeśli decydują się Państwo na jedną z powyższych aranżacji, to polecamy plakaty dostępne w sklepie neoformat.pl. Widok morza o zachodzie słońca pięknie skomponuje się z orientalną, nasyconą kolorystyką wnętrza. Z kolei słoneczne lazurowe wybrzeże doskonale zaprezentuje się na tle jaskrawych, ale również pastelowych lub minimalistycznych – białych ścian. Komponują się idealnie z rattanowymi i wiklinowymi meblami, które przywołują skojarzenia z letnim wypoczynkiem. Jednak również w wystroju, gdzie dominują ciężkie meble z litego drewna mogą znaleźć swoje miejsce.

Plakaty na ścianę do nowoczesnych, surowych wnętrz

W przypadku surowej stylistyki industrialnej czy skandynawskiej motywy morskie na plakatach także idealnie pasują. Wyszukane dekoracje warto zastąpić plakatami ilustrującymi wzburzone morze czy kamieniste wybrzeże spowite mgłą, które charakterystyczne jest dla nordyckiego krajobrazu. W ten sposób stworzą Państwo spójną aranżację. Wszystkie plakaty na ścianę stworzone są na podstawie zdjęć autorstwa naszego zespołu kreatywnego. Nie powielamy innych motywów, zatem mają Państwo pewność, że zakupione tematyczne plakaty będą jedyne w swoim rodzaju.

Dbamy o najwyższą jakość wydruku i materiału. Na papier o odpowiedniej gradacji nanoszony jest druk cyfrowy, który pozwala na zachowanie wszelkich szczegółów określonej fotografii. Nie muszą Państwo zatem inwestować w drogie reprodukcje obrazów, by na swoich ścianach mieć dzieło wysokiej jakości, które świetnie prezentuje się zarówno w ramie, jak i antyramie. W naszej ofercie znajdą Państwo plakaty z motywem morza, które może mieć bardzo różne oblicza w zależności od pory dnia czy panującej aury. Wśród wielu propozycji z pewnością każdy znajdzie coś wyjątkowego.                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl