window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { })

Plakaty niebo

Jeśli szukasz prostego sposobu, aby niskim kosztem wnieść nieco lekkości, światła oraz natury do swojego wnętrza, plakaty tej kategorii to najlepsze rozwiązanie! Obrazy nieba, przedstawiające wschody i zachody słońca, majestatyczne górskie szczyty skąpane w gęstej otulinie chmur, jak również o wiele więcej zapierających dech kompozycji, stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wystroju. Wybieraj spośród dziesiątek autorskich propozycji, które z powodzeniem wzbogacą Twoją przestrzeń o dodatkowe doznania wizualne!

 

plakat białe piaski plakat białe piaski
Producent: neoformat
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej
plakat manarola włochy plakat manarola włochy
Producent: neoformat
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej
plakat most karola praga plakat most karola praga
Producent: neoformat
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej
plakat trzy wielbłądy plakat trzy wielbłądy
Producent: neoformat
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej
plakat wydmy plakat wydmy
Producent: neoformat
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej

Plakat — góry w chmurach, wchód słońca i o wiele więcej!

Wśród propozycji składających się na niniejszą kategorię tematyczną znajdziesz wyjątkowe obrazy nieba, dostępne w wielu przeróżnych interpretacjach. Oprócz wspomnianych już plakatów przedstawiających wyraziste zachody słońca czy też góry otoczone obłokami chmur, oferujemy także ikoniczne elementy miejskiej architektury, krajobrazy nadmorskie, a nawet subtelną roślinność na tle na pozór bezkresnego błękitu. Mówiąc krótko — każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Tym, co w znacznym stopniu wyróżnia nasze propozycje, jest fakt, że powstają one na podstawie całkowicie autorskich fotografii. Decydując się zatem na zakup dowolnej pozycji z naszej oferty masz pewność, że obraz stanowi oryginalną oraz indywidualną interpretację tematu nieba autorki lub autora.

Wszystkie kompozycje z naszej oferty drukowane są na wysokiej klasy papierze, który z powodzeniem utrzyma pierwotne walory wizualne przez kolejne lata ekspozycji w warunkach domowych. Do wyboru wersja matowa lub z połyskiem. Oferujemy także kilka najpopularniejszych formatów wydruku — w wersji z białym obramowaniem lub bez.

Odmień swoje wnętrze — plakat zachód słońca, góry w chmurach oraz inne obrazy nieba!

Szczegółowe informacje na temat konkretnej kompozycji, parametrów papieru oraz pozostałych aspektów technicznych produktu dostępne są w rozwinięciu odpowiedniej pozycji z niniejszego zbioru. Nie czekaj dłużej i już teraz zacznij odkrywać unikalne plakaty przedstawiające niebo, słońce, chmury, górskie szczyty, a także pozostałe elementy przyrody i architektury!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl