2 plakaty

galeria plakatów autumn galeria plakatów autumn
Producent: neoformat
Cena: 78,00 zł
zobacz więcej
galeria plakatów las galeria plakatów las
Producent: neoformat
Cena: 78,00 zł
zobacz więcej
galeria plakatów zimowo galeria plakatów zimowo
Producent: neoformat
Cena: 78,00 zł
zobacz więcej

Galeria obrazów do różnych aranżacji

Wnętrze w nowoczesnym stylu często naśladuje nowojorski design. Jeśli taka stylistyka jest Państwu bliska, to doskonale pasować będą do niej zestawy plakatów ilustrujących panoramę Nowego Jorku. Dla wielbicieli stylistyki glamour, świetnie sprawdzą się fotografie ukazujące krajobrazy Los Angeles. Z kolei miłośnicy klasycznego designu mogą postawić na monumentalne fotografie z Lizbony czy Wenecji. Wśród wielu propozycji każdy może znaleźć coś odpowiedniego.

Nietuzinkowe dyptyki lub idealnie dopasowane tryptyki

Fotografie zawsze niosą ze sobą ukryty przekaz. Te ukazujące urbanistyczny, nowoczesny krajobraz wpisują się w pęd życia codziennego, symbolizują ambicję czy dążenie do marzeń. Fotografie z różnych zakątków świata są także nostalgiczne i wyrażają pragnienie odpoczynku. Przypominają o miejscach, które chce się odwiedzić ponownie bądź o podróżach o których się marzy. Mogą tworzyć swoistą obrazową historię jako galeria obrazów – dyptyki lub tryptyki.

Obydwa rozwiązania doskonale się prezentują i dopełniają design dowolnego pomieszczenia. Sprawdzą się również w przestrzeniach profesjonalnych, biurach, recepcjach, hotelowym lobby czy gabinetach. Niektórym osobom pomagają w skupieniu, a innym pozwalają się odprężyć w czasie wykonywanych obowiązków. Z pewnością ich obecność zarówno w mieszkaniu, jak i lokalach komercyjnych pozwala stworzyć dla ich użytkowników bardziej przystępną, pełną domowego ciepła przestrzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl