window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { })

Jak wyeksponować plakaty bez niszczenia ścian?

Plakaty na ścianę to świetny sposób na zmianę pomieszczenia i ożywienie go. Poprzez szeroką różnorodność, różną wielkość i łatwość montażu możemy dobrać idealny plakat na ścianę dopasowany do swoich upodobań. Coraz więcej osób decyduje się na urozmaicenie swojego wnętrza dzięki plakatom na ścianę jednak spora część osób obawia się o zniszczenie swojej ściany i nie wie, w jaki sposób można je zaaranżować. Plakaty mogą nie tylko wisieć na ścianie, ale świetnie będą prezentowały się ustawione na półce czy podłodze.

Plakaty na ścianę to obowiązkowa ozdoba w Twoim mieszkaniu!  

Plakaty są bardzo uniwersalną formą na szybkie ozdobienie wnętrza. W zależności od potrzeb mogą zarówno optycznie powiększyć jak i pomniejszyć przestrzeń. Odpowiednio dobrany plakat na ścianę podkreślają styl i sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne. Tak jak dodatki do mieszkania plakaty również wymagają przemyślanej koncepcji, ponieważ czasami nawet po znalezieniu idealnego miejsca zachodzi potrzeba zmiany miejsca, bo jednak nie pasuje do Twojej koncepcji. W ścianie zostają nieestetyczne dziury, dlatego dużo osób obawia się o powieszenie plakatu na ścianę.

 Wykorzystanie półki na plakaty i inne ozdoby

Pierwszym ze sposobów, w jaki możemy ustawić plakaty w swoim domu to półki i komody. To rozwiązanie nie wymaga używania wiertarki oraz nie tworzy dodatkowych dziur w ścianie. Kiedy półka wisi jest wąska i nie rzuca się tak mocno w oczy, przez co postawiony na niej plakat artystyczny zagra pierwsze skrzypce. Ciekawą galerie plakatów możesz urządzić również na komodzie w salonie lub przedpokoju czy sypialni. Plakaty artystyczne pięknie będą prezentowały się razem z książkami czy kwiatkiem i lampionem. Można wykorzystać do tego kilka mniejszych plakatów lub jeden duży. Zrobi to świetny klimat i pięknie odmieni wnętrze.

Plakaty ścienne i plakaty artystyczne oparte o ścianę 

To rozwiązanie nie wymaga ani wiertarki ani dodatkowych elementów, które uzupełnią wolną przestrzeń jak np. w przypadku komody czy półki. Plakat na ścianę większych rozmiarów oparty o nią da niezwykle stylowy efekt w minimalistycznych, przestronnych i jasnych pomieszczeniach. Idealnie sprawdzą się do tego subtelne plakaty artystyczne, które będą wyglądały jak w pokoju artysty, które zostały dopiero co stworzone i czekają na swoją kolej do powieszenia.

Plakat ścienny postawiony na biurku 

Biurko to miejsce pracy które mimo wszystko powinno być przyjazne dlatego, że spędzamy tam bardzo dużą ilość czasu. Plakat z motywacyjnym hasłem albo plakat artystycznie będzie robił przytulny kącik, w którym nauka czy praca będzie samą przyjemnością.

Wykorzystanie blatu lub stołu kuchennego jako miejsce na plakat na ścianę? 

Blat kuchenny albo stół kuchenny to bardzo nieoczywiste miejsce, w którym można umieścić plakat. Zamiast stawiania niepotrzebnych drobiazgów warto umieścić tam stylowy plakat, który umili nam gotowanie czy picie kawy.

Jak widzisz plakaty na ścianę wcale nie muszą na niej wisieć i nie musisz obawiać się o stwarzanie niepotrzebnych dziur w ścianie. Postawienie plakatu artystycznego na półkę lub bezpośrednio na podłogę to idealne rozwiązanie, aby ozdobić pomieszczenie. Dobór rozmiaru plakatu zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Z plakatów na ścianę różnej wielkości możesz stworzyć oryginalny kolaż, który odświeży wnętrze i sprawi, że stanie się bardziej interesujące. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w nowoczesnym i większym pomieszczeniu. Przed zamontowaniem kolażu warto ułożyć wszystkie plakaty na podłodze, żeby sprawdzić, jak będą się prezentować. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór plakatów, które będą pasować do każdego pomieszczenia! Bez problemu wybierzesz grafiki najlepiej odpowiadające Twojej wizji wnętrza w przystępnych cenach!

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl