O firmie

neoformat to firma, w której stawiamy na jakość i niepowtarzalność. Nasza praca to nasza pasja, a to gwarancja spełniania najwyższych standardów. Naszym celem są prace na wysokim poziomie i zadowolenie tych, którzy postanowią ozdobić naszymi plakatami wnętrza swoich domów, mieszkań czy biur.

Plakaty znajdujące się w naszej ofercie to tylko i wyłącznie autorskie prace fotografów i grafików zespołu neoformat. Pragniemy również promować polskich artystów młodego pokolenia na rynkach międzynarodowych.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji to nasza podstawowa zasada - nie sprzedajemy plakatów wcześniej zakupionych na stock'ach. Wszystkie nasze prace drukowane są na najwyższej klasy papierach matowych (240 g) i błyszczących (260 g) w kilku rozmiarach co gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zależy nam na środowisku i w związku z tym pakując nasze produkty i wysyłając je w świat dbamy o to, aby używać tylko ekologicznych materiałów.

Będziemy zaszczyceni jeśli będziemy mogli dołożyć mały akcent do pięknych wnętrz do jakich trafią nasze plakaty. Pozostajemy do dyspozycji.

zespół neoformat

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl