Plakaty ludzie – Inspiracje od sklepu Neoformat 

W sztuce bardzo istotna jest symbioza z naturą. Człowiek ukazany może być jako nieznaczący element nieokiełznanej przyrody, jako ten który się z nią utożsamia, bądź na  jej tle wyraźnie wyróżnia. Fotografia w naturalnym środowisku, na otwartej przestrzeni wymaga szerszego kadru, ujęcia ruchu, statyki i dynamiki. Wszystko to widoczne jest na plakatach, które nasz sklep Neoformat oferuje Państwu w bardzo przystępnych cenach oraz 5 formatach do wyboru. 

plakat metropolitan girl plakat metropolitan girl
Producent: neoformat
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
plakat okna plakat okna
Producent: neoformat
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
plakat ona plakat ona
Producent: neoformat
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
plakat władca ptaków plakat władca ptaków
Producent: neoformat
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej

Idealny wybór do lokalu użytkowego

W komercyjnych wnętrzach dąży się do zaspokojenia potrzeby estetyki jak największej liczby osób. Jednocześnie dekoracje nie powinny rozpraszać, a co istotne idealnie podkreślać politykę firmy, bądź przynajmniej wystrój wnętrza. Jeśli wnętrze urządzone jest w stylu ekologicznym, to idealnym tego uwydatnieniem będą plakaty tematyczne ukazujące człowieka na tle przyrody jako obserwatora  piękna czy korzystającego z jej uroków w nieinwazyjny sposób. Restauracja, pub, czy też biuro mogą być przestrzeniami do wykorzystania potencjału, jaki tkwi w plakatach. W naszym sklepie Neoformat zakupią Państwo plakat w dużym rozmiarze 70/100,  jak i bardzo małym, np. 21/30.     

Ludzie na plakatach, czyli pop art bądź skandynawska stylistyka

Decydując się na upiększenie mieszkania bądź komercyjnej przestrzeni plakatami ukazującymi ludzi, trzeba odpowiednio dobierać je do określonej stylistyki. W przypadku pop art sprawdzą się te bardziej kolorowe czy krzykliwe, jak również czarno-białe pokazujące wiodące nurty w kulturze. Pop art to człowiek na tle architektury i w miejskim krajobrazie. Z kolei ludzie ujęci na tle natury idealnie wpisują się w skandynawską filozofię hygge. Według niej należy cieszyć się codziennością i prozaicznymi rzeczami, a nade wszystko możliwością obcowania z naturą.

Zatem, jeśli są Państwo miłośnikami takiego stylu, to nasze plakaty tematyczne będą dla niego właściwym dopełnieniem. Niewątpliwie taka dekoracja doskonale skomponuje się ze zdjęciami zawieszonymi na ścianie w salonie, biurze czy przedpokoju. Nasza oferta jest stale uzupełniana,  a plakaty na ścianę są także odpowiednim pomysłem na nietuzinkowy prezent.   

Language
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl