window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { })

krajobrazy

Obrazy na płótnie – doskonałe kadrowanie oraz ochrona przed utratą koloru i zniszczeniem

Dzięki najwyższej jakości drukowi pigmentowemu, nasze obrazy na płótnie można wieszać również w kuchni czy nawet łazience, czyli warunkach podwyższonej wilgotności. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że niezależnie od zamówionego rozmiaru obrazy na płótnie są idealnie wykadrowane. W związku z tym każdy szczegół fotografii jest doskonale widoczny, a kompozycja skupia wzrok na głównym motywie na niej przedstawionym.

Mnogość motywów i typów fotografii

Wśród obrazów na płótnie można wybrać takie przedstawiające określone motywy, np. morskie lub górskie krajobrazy albo miejskie nowoczesne lub zabytkowe zabudowania. Również miłośnicy filozofii hygge i natury znajdą coś dla siebie, np. widoki toskańskiej zieleni. Jeśli preferują Państwo czarno białe fotografie, to wśród naszej oferty znajduje się sporo klasycznych propozycji do salonu, przedpokoju, sypialni czy jadalni.

Urządzając restaurację z kuchnią danego regionu, warto również wystrój dostosować do oferowanych smaków. Miłośnicy włoskiej, francuskiej czy amerykańskiej kuchni z pewnością znajdą coś odpowiedniego. Obrazy na płótnie będą doskonale prezentować się w poczekalniach i biurach, tworząc wnętrze mniej surowe i przyjemniejsze dla oka. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl